18.10.2018 20:07

Návody pro sporttestery nové generace

Péče o sporttestery nové generace

Začínáme, připojujeme poprvé sporttester nové generace k účtu Flow

 

Polar V800 kompletní návod

Polar M400 kompletní návod

Polar LOOP kompletní návod

Speed sensor kompletní návod

Cadence sensor kompletní návod

Stride sensor, krokoměr, kompletní návod


Další návody POLAR vzniklé praxí

Reakcí na častý dotaz: "po výměně baterie mi neměří tep", vzniklo video, na co si dát pozor při výměně baterie u hrudních pásů, respektive vysílačů typu WearLink (CODED, WIND, HYBRID, H7)

Video návod k výměně baterie v hrudním pásu

Programy ke stažení

Polar Pro Trainer 5 Update File - možný převod do Flow deníku

Update File umožní převést výsledky měření z Polar ProTrianer 5 do nové on-line služby Polar FLOW.

Polar Update File 5.42 pro převod výsledků měření do Flow deníku

Návod k instalaci:

Stažený soubor rozbalte, respektive obsah balíku zkopírujte do složky původní instalace programu Polar ProTrainer 5. Tu najdete zpravidla na C:/Program Files/Polar/Polar ProTrainer

Po zkopírování stačí program ProTraine 5 spustit.

Bipolar

Prográmek, který dokáže uložit na disk počítače výsledky měření, které se přenáší do Flow web service. Tzn. například z hodinek V800, M400 a dalších můžete výsledek měření uchovat na svém počítači, navíc ho můžete převést do TCX, GPX a HRM formátu. S těmi lze dál pracovat. TCX můžete importovat do nejrůznějších on-line deníku jako je STRAVA, ENDOMONDO, RUTASTIC. Soubor HRM můžete otevřít v původním analytickém programu Polar ProTrainer 5. Program Bipolar ke stažení.

Jak Bipolar pracuje?

Standardní program FlowSync, který převádí výsledky měření z hodinek do Flow deníku, tyto soubory ukládá do skryté složky na vašem počítači. Program Bipolar si do této složky "sáhne" a převede soubory do formátů, se kterými můžete dále pracovat.

Jak na Bipolar?

Stáhněte si z odkazu výše Bipolar a instalujte jej. Pokud chcete nebo máte v hodinkách ještě nepřenesený nebo nový záznam, postupujte nejrpve standardním způsobem, tj. přenste výsledky měření kabelem přes FlowSync. Jakmile je přenos dokončen, spusťte Bipolar, pokračujte tlačítkem NEXT a pak si zvolte složku kam chcete výsledky měření uložit a v jakých formátech. V nastavené složce pro export najdete výsledky měření ve standardních formátech, se kterými můžete dále pracovat.